Met Balancirk naar de varkens
Algemeen
Dit jaar gaan we voor de eerste keer met Balancirk op kamp met overnachting. Acht dagen lang gaan we circussen en veel plezier maken op een varkensboerderij in West-Vlaanderen. Ook de portiek(en) gaan mee, zodanig dat iedereen ruim de kans krijgt om zijn disciplines te oefenen of nieuwe te leren kennen.
Voor wie
Vanaf 8 jaar (geboortejaar 2013) en ouder.
Wanneer
We vertrekken op zaterdag 21 augustus in de voormiddag met het openbaar vervoer vanuit Hasselt naar de kampplaats.
Op zaterdag 28 augustus nodigen we alle ouders uit voor een leuke slotshow gevolgd door een gezellige bbq en de mogelijkheid de kampplaats te bezoeken.
Waar
We overnachting in luxueuze tenten aan een varkensboerderij, te midden van de West-Vlaamse velden en natuur.
Locatie: check 't Zeugekot, Beveren aan de IJzer
Dagindeling
's morgens na het ontbijt, hebben we de kans om de varkentjes eten te geven onder begeleiding van de boerin.
Na een opwarming met de hele groep ronden we de voormiddag af met een eerste specialisatieles.
Na de lunch verdiepen we ons met de hele groep in steltlopen en circustheater/clownerie.
De namiddag wordt afgesloten met een tweede specialisatieles.
Een leuke gezamelijke avondactiviteit gevolgd door een vrij moment sluit de dag rustig af.
Slotdag
Ouders en sympatisanten worden tussen 14u en 14u30 verwacht op de kampplaats. Hier worden zij gastvrij ontvangen en om uiterlijk 15u begint de slotshow. Na de slotshow is er de mogelijkheid om de kampplaats te bezoeken. Een gezellige BBQ sluit het kamp af. Ouders en sympatisanten kunnen mee aanschuiven aan de schappelijk prijs van 20,00 €, mits voorinschrijving. Voor de deelnemers aan het kamp is de BBQ inbegrepen.
Dranken tijdens de BBQ zijn niet inbegrepen.
Prijs
€ 295,00 (all-in)
(je ontvangt voor ons kamp een fiscaal attest in 2022)
Inschrijven
schrijven kan via de inschrijfmodule op de website en te kiezen voor "Met Balancirk naar de varkens"